دکتر آکو حمزه ای |نخ سیلوئت
نخ سیلوئت

نخ سیلوئت

سیلوئت از تکنولوژی های نیمه تهاجمی به حساب می اید، بدون انجام جراحی و بدون هیچگونه بخیه و به جا ماندن جای اسکار و بدون بیهوشی های عمومی و به صورت یک کار بسیار ساده در مطب انجام می گیرد.

با این کار می توان به شکل خیلی سریعی به جوانسازی و لیفتینگ صورت پرداخت. از این تکنولوژی در آقایان و خانم ها می توان استفاده کرد و نتیجه مطلوبی به دست آورد.

نخ های سیلوئت جز نخ های جذبی هستند که جنس آن ها معمولا از پلی لاکتیک اسید و یا جنس الیاف یا مخلوط هایی به نام PGLA ساخته شده اند.

پلیمر های اصلی برای ساخت نخ های سیلوئت plla است که یک پلیمر بسیار شناخته شده می باشد و در فراورده های دارویی سال ها است  که مورد استفاده قرار می گیرد.

تاریخچه طولانی نخ های سیلوئتی و برای جراحی در نظر گرفته شده است.

از این نخ ها می توان در  جراحی های ارتوپدی وسایل ثابت کننده و نخ های بخیه و حتی در بسیاری از حوزه‌ های جراحی و درمانی می توان استفاده کرد این نخ ها به واسطه سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است.

استفاده از نخ های سیلو عوارض بلند مدت و غیرقابل جبرانی ندارد. مطالعات زیادی در رابطه با این نخ ها انجام شده است و در هنگام استفاده از نخ های سیلوئت به هیچ عنوان احتیاج نیست که از فرد تست آلرژی گرفته شود.

این نوع از نخ ها تاثیر عمده بر روی لیفت کردن قسمت انجام شده می گذارد. تغییراتی که این نخ ها به وجود می آورند به دو شکل است اولین اثر ریتایتنینگ ایفکت نام دارد و اثر دوم ریجنیتینگ ایفکت است.

به طور کلی این کار شامل سه مرحله است:
  1. مرحله اول باعث بالا کشیدن قسمت بافت لیفت شده می شود و بلافاصله بعد از انجام لیفت اثر آن قابل مشاهده خواهد بود.
     سفت شدن پوست به مرور اتفاق می افتد این کار باعث فعال شدن کلاژن ها در سطح پوست می شود و البته به گذشت زمان احتیاج دارد و چیزی حدود ۶ تا ۸ هفته زمان می برد.
  2. مرحله دوم سفت شدن پوست است البته این سفتی پوست به مرور اتفاق می افتد این کار باعث فعال شدن کلاژن ها در سطح پوست می شود  در واقع در مرحله دوم به کلاژن سازی پوست پرداخته می شود و البته به گذشت زمان احتیاج دارد و چیزی حدود ۶ تا ۸ هفته زمان می برد.
  3. مرحله سوم استفاده کردن از نخ های سیلوئیت به جهت جوان سازی پوست است.
     این نخ ها به دلیل داشتن قلاب های مخروطی شکل می توانند به صورت ۳۶۰ درجه استفاده شوند و باعث به وجود آمدن یک تکیه گاه قوی برای جوانسازی شوند این نخ های مخروطی باعث دوام و ماندگاری سیلوئت می شود.
تماس و مشاوره رایگان : ٠٩٠٢٢٦٣٥٥٥٥

تماس با ما

شما میتوانید در این قسمت با ما در تماس باشید

شماره های تماس با کلینیک: 02122143600 و 09022635555

آدرس مطب: تهران، سعادت آباد، بلوار پاكنژاد، چهارراه سرو، كوچه جوى پا، پلاك ٣٨، طبقه ٥، واحد ٢٥