دکتر آکو حمزه ای | بهترین کوکتل های مزوتراپی در درمان ریزش مو کدامند؟
بهترین کوکتل های مزوتراپی در درمان ریزش مو کدامند؟

بهترین کوکتل های مزوتراپی در درمان ریزش مو کدامند؟

 

بهترین کوکتل های مزوتراپی در درمان ریزش مو کدامند؟

 

استفاده از بهترین کوکتل های مزوتراپی یکی از روش های درمانی جهت پیشگیری از ریزش مو می باشد. بنابراین از طریق سوزن های خیلی ریز، داروی مزوتراپی به مزودرم یا لایه میانی پوست در قسمت های مختلف سر تزریق می شود. این کوکتل با تقویت ریشه مو و کاهش ریز آن طرفداران زیادی به خود جذب کرده است. البته این داروها به شکل محلول وارد بازار شده و زیر نظر شرکت های مختلف خارجی با برند و اسامی گوناگون تولید می گردند.

 

برندهای معروف بهترین کوکتل مزوتراپی مو

انتخاب برندهای معروف بهترین کوکتل های مزوتراپی مو در پروسه انجام درمان بسیار موثر و عالی می باشند. زیرا یکی از نوین ترین روش های درمان جهت ریزش مو و تقویت آن همان مزوتراپی مو است. همچنین برای اطلاع از بهترین کوکتل های مو می توان به کلینیک زیبایی در سعادت آباد مراجعه کرد و از خدمات آن بهره مند شد. پس معروف ترین برندهای مزوتراپی مو به شرح زیر هستند:

 

کوکتل های مزوتراپی مو رویتاکر فرانسه

تاسیس شرکت رویتاکر به سال 2003 بار می گردد که یک آزمایشگاه فرانسوی بوده و در طراحی و تولید بهترین کوکتل های مزوتراپی مو برای درمان مشکلات پوست و مو مشغول به فعالیت می باشد. همچنین HAIRCARE یکی از مزو های شناخته شده و معروف شرکت رویتاکر فرانسه جهت درمان مشکلات مو است. این کوکتل حاوی مواد مغذی فراوان بوده که در پیشگیری از ریزش مو بسیار موثر می باشد. در حالت کلی مزو رویتاکر بر سه بخش مهم تاثیر می گذارد که شامل موارد زیر است:

 

ریشه مو

این کوکتل ریشه مو را بازسازی و تقویت کرده و ریزش مو را در زمان کوتاهی درمان می کند. پوست سر را به صورت عمیق آبرسانی کرده و از آنتی اکسیدان های پوست سر محافظت می کند. بنابراین شوره سر را رفع می نماید.

 

ساقه مو

ساقه مو یکی دیگر از بخش های تقویت شده توسط بهترین کوکتل های مزوتراپی می باشد. دلیل آن وجود آنتی اکسیدان در محصول است. بنابراین بافت مو را بازسازی و تقویت می نماید.

 

کوکتل های مزوتراپی مو BCN اسپانیا

بهترین کوکتل های مزوتراپی BCN از مواد مختلفی ساخته شده اند که بدون توجه به وضعیت نامتعادل هورمونی، بازسازی و تقویت سلولی موها را از سر می گیرند. سپس عروق را گشاد کرده و پروسه خون رسانی و تامین تغذیه پیاز موها را بر عهده دارند. البته پیشرفته ترین کوکتل ریزش مو BCN به کوکتل BCN مدل کپیلوم تعلق دارد که ریزش موهای ناشی از استرس، تغذیه و عوامل هورمونی را رفع می نماید. همچنین فرمول این مزو با اسید هیالورونیک، اسیدهای آمینه، مواد معدنی و ویتامین ها جهت مراقبت از پوست و مو تکمیل شده است. کوکتل BCN یکی از پر استفاده ترین و قدیمی ترین مزوهای موجود در بازار ایران است که از قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به دیگر مزوها برخوردار می باشد.

 

بهترین کوکتل های مزوتراپی مو فیوژن اسپانیا

 

کوکتل های مزوتراپی مو

 

 

فیوژن مو یکی از شرکت های معتبر و چند ملیتی است که در زمینه تولید و گسترش محصولات مراقبتی مو و پوست تخصص دارد. این شرکت بهترین کوکتل های مزوتراپی مو را به دو شکل مزو فیوژن مدل F-HAIR و مزو مو فیوژن مدل F-HAIR MEN به بازار عرضه می کند.

 

مزو فیوژن مدل F-HAIR

این مزو با افزایش گردش خون در نواحی و اطراف فولیکول ها، سبب بازسازی و تقویت ریشه مو می شود. این محصول با فرمول خاص خود با موهای نازک مبارزه کرده و ریزش آنها را درمان می کند. سپس فولیکول مو را برای رشد دوباره تحریک می نماید.

 

مزو مو فیوژن مدل F-HAIR MEN

این مزو با توجه به اسم آن تنها برای آقایان نبوده و خانم ها می توانند از آن استفاده کنند. البته مزو فیوژن مدل F-HAIR MEN برای طاسی با الگوی مردانه یا آلوپسی آندروژنیک ساخته شده که این نوع از الگوی ریزش مو کاملا ژنتیکی می باشد. همچنین حاوی اسید هیالورونیک، پانتنول، سیلیسیم، فاکتورهای رشد و پپتیدها بوده که آلوپسی را درمان می کند.

 

 

 

 

نظرات

در حال حاضر نظری ثبت نگردیده

دیدگاهتان را بنویسید

شما میتوانید در این قسمت دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید .

تماس و مشاوره رایگان : ٠٩٠٢٢٦٣٥٥٥٥

تماس با ما

شما میتوانید در این قسمت با ما در تماس باشید

شماره های تماس با کلینیک: 02122143600 و 09022635555

آدرس مطب: تهران، سعادت آباد، بلوار پاكنژاد، چهارراه سرو، كوچه جوى پا، پلاك ٣٨، طبقه ٥، واحد ٢٥